Opravy výtahů

Provádíme také běžné opravy a servisní práce

K novým instalacím výtahů jsme také zaměřili naše činnosti na střední a generální opravy včetně ucelených činností jako jsou kompletní modernizace nebo rekonstrukce. Provádíme také běžné servisní práce, malé a drobné opravy. Servisní činnost je soubor předepsaných úkonů, které zabezpečují spolehlivý a bezpečný provoz výtahů podle platných předpisů a norem. Jsou to např. Provozní Prohlídky-PP, Odborné Prohlídky-OP, Odborné Zkoušky-OZ a Inspekční Prohlídky-IP. Dále jsou to práce pravidelné preventivní údržby a seřizování výtahů v pravidelných periodikách. Provádíme odstraňování provozních poruch a službu servis pohotovost 24 hod. denně.

Podle rozsahu činnosti jsou tyto služby a jejich provádění podloženy servisní smlouvou uzavřenou mezi provozovatelem výtahu a naší společností.

Naše práce v regionech

Servisní činnost provádíme zejména ve městech Praha, Hradec Králové, Trutnov, Jaroměř a Vrchlabí. Po dohodě s provozovatelem jsme schopni zabezpečit práce na celém území Středočeského a Královéhradeckého kraje. Servis výtahů provádíme převážně na technologických zařízeních, která jsme vyrobili a známe jejich provozní historii. V rámci naší společnosti provádíme také servis na některých zařízeních, jejichž výrobci jsou jiné dodavatelské firmy. Odborné znalosti, praxe, zkušenosti a dovednosti našich techniků jsou zárukou vysokého standardu kvality služeb.

Ceník oprav

Služby provádíme pro naše zákazníky s uzavřenou servisní smlouvou, ale také bez smlouvy na základě jednorázové objednávky služeb.

Více informací