Opravy výtahů
TRIPLEX servis, specialista na servis a modernizace výtahů

Provádíme opravy a servisní práce výtahů.

Zaměřili jsme naše činnosti na malé a drobné opravy, střední a generální opravy včetně ucelených činností jako jsou kompletní modernizace nebo rekonstrukce. Servisní činnost je soubor úkonů, které zabezpečují spolehlivý a bezpečný provoz výtahů podle platných předpisů a norem.
 
Jsou to provozní prohlídky, odborné prohlídky, odborné a inspekční zkoušky. Dále jsou to pravidelné preventivní údržby a seřizování výtahů v pravidelných periodikách. Provádíme odstraňování provozních poruch a držení pohotovosti 24 hod. denně. Podle rozsahu jsou tyto služby a jejich provádění podloženy servisní smlouvou uzavřenou mezi provozovatelem výtahu a naší společností.
 

Naše působnost v regionech

Periodickou servisní činnost provádíme ve městech Praha, Hradec Králové, Trutnov a Jaroměř včetně celého území Středočeského a Královéhradeckého kraje. Servis výtahů zabezpečujeme na zdvihacích zařízeních, která jsme vyrobili a známe jejich provozní historii.
 
V rámci naší společnosti provádíme servis také na zařízeních jejichž výrobci jsou jiné dodavatelské firmy. Odborné znalosti, zkušenosti a dovednosti našich techniků jsou zárukou vysokého standardu kvality servisu.
Kabina a výtahová šachta
Oprava domovního výtahu
Pohon výtahu, převodový stroj
Šachta s kabinou, čtyřúhelník
Výtahový rozvadeč
Výtahový stroj bezpřevodový
Triplexservis s.r.o.
Dubinská 12
500 09 Hradec Králové
e-mail: info@triplexservis.cz
tel.: 490 511 253
tel.: 222 769 283
mobil: 608 903 093
www.triplexservis.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.